Bevielis garsiakalbis audioCube Black 40W 12val. | Bevieliai įrenginiai

Bevielis garsiakalbis audioCube Black 40W 12val.

Bevielis garsiakalbis audioCube Black 40W 12val.

Smulkiau

audioCube Black
Nauja prekė

75,00 €

Dėmesio: Paskutinė prekė atsargose!

- +

Įdėti į palyginimą

 
Apie prekę

Išskirtinė funkcija susisujungia tarpusavy bevieliniu rišiu, galite susijungti tiek kolonėlių kiek tik norite ir turėti dar daugiau garso!

Erdvinis garsas

Daugelis garsiakalbių yra vienos krypties, o tai reiškia, kad garsas geriausiai girdimas tik priešais įrenginį. Kadangi "audioCube" naudoja įvairiakrypčius garsiakalbius, garsas įsiskverbia į oro erdvę be jokių "negyvų" zonų. Mes sukūrėme 360 laipsnių garso patirtį, todėl "audioCube" yra geriausias nešiojamas bevielis garsiakalbis jūsų namams.

Žemi dažniai

"audioCube" turi neįtikėtiną žemų dažnių atkūrimą, atsižvelgiant į garsiakalbio dydį. Juos dar labiau sustiprina vibruojanti sienelė, kuri taip pat atlieka įjungimo/išjungimo funkciją. "audioCube" turi integruotą šviesos diodą, todėl galite lengvai pamatyti kada garsiakalbis įjungtas arba išjungtas.

Nereikalingas išorinis maitinimo adapteris

"audioCube" turi integruotą maitinimo grandinę, o tai reiškia, kad nereikia jokių didelių gabaritų išorinių maitinimo adapterių, todėl jį galima lengvai padėti ir įkrauti bet kur.

Vidinė baterija

"audioCube" turi integruotą akumuliatorių, kurio tarnavimo laikas yra iki 12 val. situacijose ir vietose, kur nėra priėjimo prie elektros lizdo.

Valdymas

"audioCube" turi aiškiai matomus mygtukus, kurie atlieka pagrindines valdymo funkcijas (pauzė/atkūrimas, garsas, ankstesnė/kita daina ir įrenginių nuskaitymas susiejimui), todėl garsiakalbį valdysite vos vieno mygtuko paspaudimu. Jei norite "audioCube" kontroliuoti nuotoliniu būdu, susiekite jį su telefonu ar kitu įrenginiu per "Bluetooth" ryšį.

Specifikacija

Tech SpecsAudioCube Modular
Power Connector IEC 60320 C14
Colour Black
Power Input 100V-240V/50-60Hz
Power Output 40W
SNR 90dB
Battery Charging Time 3 hours
Charging Cable Length  1m
Signal Bluetooth and Radiofrequency
Range Bluetooth: 10m, Radiofrequency: 30m
Socket type F

1 kita prekė toje pačioje kategorijoje:

Palyginti 0

Nėra produktų

To be determined Pristatymas
0,00 € Viso

Apmokėti